Garant v oddělení sportu a přír. věd

13.06.2024

Dům dětí a mládeže Stodůlky hledá kvalifikovaného pedagoga volného času
na pozici garanta v oddělení sportu a přírodních věd

Pokud hledáte práci, která by byla smysluplná a byla zároveň Vaším koníčkem, při které můžete uplatnit své vlastní nápady a organizátorské schopnosti, přidejte se k nám.

Co od nás můžete očekávat:
  • prostor pro seberealizaci
  • možnost vzdělávat se
  • platové ohodnocení v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění při úvazku 40 hodin týdně v rozsahu od 31 290 Kč do 37 060 Kč (podle vzdělání a praxe)
  • 40 dní dovolené
  • příspěvek na rekreaci
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
Čím nás můžete zaujmout:
  • organizačními schopnostmi
  • kreativitou
  • schopností přemýšlet ve variantách
  • schopností týmově spolupracovat
  • flexibilitou
  • samostatností
  • pracovitostí

Co požadujeme:
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • komunikační dovednosti
  • odbornost
  • trestní bezúhonnost
  • vřelý vztah k práci s lidmi

Nástup v přípravném týdnu od 26. srpna 2024, nebo dle dohody.

Své nabídky (spolu s CV a krátkým průvodním dopisem) prosím zašlete na adresu: l.cenovova@ddmstodulky.cz

Náplň práce:
  • organizování vzdělávacích a volnočasových aktivit
  • celková koordinace aktivit souvisejících s realizací kroužků, kurzů, akcí, workshopů, táborů aj.,
  • přímé vedení sportovních kroužků
  • administrativní práce
  • metodické usměrňování a vedení externích pracovníků svěřeného úseku
  • nákup materiálů nebo pomůcek
  • spolupráce v oblasti ekonomických úkonů
  • propagace
  • spolupráce při realizaci projektů, spolupráce v rámci sportovních soutěží MŠMT
Výhodou (ale ne nutností) jsou pracovní zkušenosti s vedením kroužků rodičů s dětmi do dvou let, případně preferovaná práce s předškolními dětmi.

Informace o pozici
Příspěvková organizace Dům dětí a mládeže Stodůlky
Adresa: Chlupova 1800/6, Stodůlky, 15500 Praha 5
Požadované vzdělání: vysokoškolské/vyšší odborné/střední s maturitou
Plat: od 31 290 Kč do 37 060 Kč / měsíc
Benefity: 40 dní dovolené, stravenky, příspěvek na rekreaci, vzdělávací kurzy, školení
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Příspěvková organizace
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Technické

Statistické