Zasílat novinky a akce
novinky v domečku
Provoz recepce od 21.9. 2017

Pondělí   8:15 – 9:15

11:30 – 12:30
14.00 – 20:00

Úterý      8:15 – 9:15
11:00 – 12:00
14.00 – 20:00

Středa    8:15 – 9:15
11:30 – 12:30
14.00 – 20:00

Čtvrtek   8:15 – 9:15
11:30 – 12:30
14.00 – 20:00

Pátek      8:15 – 9:15
11:30 – 12:30
 
POZOR

Zahrada DDM je z důvodu

rekonstrukce uzavřena.

 
Kapesní Katalog dětem pro DDM Praha Stodůlky

klikni zde

 

Poděkování od rodičů DDM

21.2.2018

Teď v sobotu 17.2. jsem byla s dětmi na keramickém dopoledni a oběma dětem se to strašně moooc líbilo, a děkuji vám za toto super vyžití.
Děti si to ohromně užili a já...tak snad se k vám na ty další keramická dopoledne ještě dostaneme :o))
S pozdravem
Renáta Leitnerová
27.11.2017
Ahoj Peťo a ostatní hudebníci,
ráda bych Vám poděkovala za zorganizování včerejšího koncertu. Začalo to zatajeným dechem, když vystoupila Petra a vypadala jako princezna – moc Ti to slušelo.
Po prvních tónech, byť v prvních skupinách nebyly naše děti, jsem měla slzy v očích a byla naprosto dojatá. Celý koncert jsem bez dechu poslouchala a moc se mi líbil.
Třešinkou na dortu bylo Vaše vystoupení. Děti jsou děti, ale když už to někdo opravdu umí, je to také fajn.
Díky, díky díky Iva
2.10.2017
Dobrý den,
rádi by jsme poděkovali paní Gaydošové za to, že DDM Stodůlky pořádají tak skvělé tábory.
Naši synové David a Lukáš byli na táboře BIT. David už po čtvrté a Lukáš poprvé a přijeli nadšení a natěšení na další tábor. Vypadá to, že se k nám opět připojí i Jiří Zeman a další tři děti - Alena Čápová, Ondřej Čáp a Aneta Kratochvílová.
Moc děkuji i vedoucím za jejich laskavý až rodičovský přístup k dětem a za to, že je dokáží tak skvěle motivovat.
Děkuji mockrát.
S pozdravem Helena Frýbertová
P.S. Berte to od nás i jako zájemku na příští rok. Doufáme, že tábor bude :-)
18.5.2017
Dobrý den, Janičko,
Velký dík za oba kroužky, Lukášovi i Elišce se líbilo.
Luky umí již pár písniček. zpěv i kytara jsou jeho oblíbené  a Eli se líbily nápadité akce i fajn kolektiv.
Martina Cís.
23.6.2016
Dobrý den,
Ráda bych touto cestou poděkovala za celoroční práci paní ředitelce Gaydošové.
Je obětavá a má spoustu nápadu, co s dětmi vytvářet, aby je to bavilo.Peta si celé 2 roky velmi užiil.
Přeji hodně další skvělých nápadů a podnětů  a ještě jednou moc děkujeme

Lenka Juránková
Syn Petr Juránek
8. 6. 2016
Vážená paní učitelko Dášo,
Děkujeme moc za obětavé věnování se dětem, Laura i ostatní děti jsou nadšené a rády do školičky chodí (a nerady odcházejí), což vím z vlastní zkušenosti, že je samo o sobě pro pedagoga velké zadostiučinění :) Přeji Vám tedy i do dalšího školního roku tolik elánu a chuti do práce s dětmi.
Těšíme se tedy na pátek a následně na příští rok :)
Margita Danková
5.6.2016
Vážení rodiče,
tento týden - dny PONDĚLÍ a PÁTEK - probíhá Školička naposledy v tomto školním roce.
Vzhledem k tomu, že náš tým není úplný a nastaly některé technické a provozní komplikace, budeme se loučit s dětmi postupně během těchto dvou dnů. Někteří z Vás už se rozloučili a využili krásného počasí a přesunuli se na chaty a chalupy na čerstvém vzduchu, což jen schvalujeme a přejeme příjemnou relaxaci! ;-) S ostatními se ještě uvidíme.....
Přejeme Vám všem krásné prázdniny, plné sluníčka a pohody! Užijte si každou chvilku s Vašimi báječnými dětmi! My jsme si to s nimi užily během školního roku a přejeme si, aby příští školní rok byla také taková "fajn parta". Vzhledem k tomu, že dost dětiček u nás ve Školičce pokračuje, už teď se těšíme! Jinak všem budoucím prvňáčkům držíme palce, ať jsou ve škole úspěšní, určitě u žádného z nich nejsou na místě jakékoliv obavy... Všichni jsou velmi zodpovědní a fajn kamarádi.
Závěrem děkujeme za Vaši podporu a Vaše děti, je to Vaše zásluha, že jsou takové jaké jsou!
                                       Krásné léto přeje Dáša, Petra a Lenka.
6.6.2016
Vážená paní Gaydošová,
jménem všech rodičů, jejichž děti navštěvují kroužky modelářství pod vedením Ing. Filipa Röslera, ráda bych vyjádřila velké poděkování jak panu učitelovi tak administraci DDM Stodůlky. Organizace a provedení těchto volnočasových aktivit je velice přínosná pro harmonický rozvoj našich dětí, zejména pro jejich kreativní, motorické, technické a jiné dovednosti. Pán Rösler učí své malé žáky zručnosti a zároveň zapaluje je pro letectví a jeho historii a, což je nejpodstatnější, formuje v dětech zálibu, která má dobrou šanci zůstat s nimi pro celý život.
Jako rodiče obdivujeme obrovskou energii, kterou p. Rösler nezištně investuje do své činnosti, a to nejen v určených pro výuku hodinách. Spolu s dětmi a námi, rodiči, zařizuje poznávací letecké akce a setkává se svými žáky pro doplňující hodiny kutilství i o víkendech. Ráda si vzpomínám na úžasnou komentovanou prohlídku Leteckého muzea Kbely, na kterou p. Rösler pozval děti a rodiče před pár lety. Zvláštní obdiv a poděkování patří otevřenému v tomto školním roce kroužku modelářství pro děti a dospěle, kterého se účastní můj syn Henrich Gerken a manžel Ivan Gerken.
Věřím, že pán učitel Rösler bude i dále se stejným nadšením učit děti modelářskému umění a předávat jim své neocenitelné znalosti a dovednosti. A vzhledem k jeho blížícím se v srpnu kulatinám bych ráda mu popřála všechno nejlepší a hodně nových tvůrčích úspěchů a nápadů.
S pozdravem,
Ilona Podolyan         
2.6.2016
Dobrý den,
chtěla bych pracovnicím DDM moc poděkovat za překrásnou výzdobu související s akcí Džungle na den dětí.
Kreativita, nápady a hlavně úžasné provedení mě ohromilo. Bylo to skvělé a děkujeme za vytvoření krásného prostředí, které máme, když docházíme s dětmi na kroužky.
Přejeme krásné léto a ještě jednou chválíme a děkujeme!
S pozdravem,
Ing. Lucie Guzyová
8.9.2015
Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala p. Hance Ebermannové za úžasnou
starostlivost o syna Filipa Beneše na letním táboře BIT s
rehabilitačním cvičením. Děkujeme. Filip na Vás vzpomíná, byla jste
prý na něj moc hodná:)))
Poděkování patří též všem vedoucím a organizátorům, syn se vrátil
velice spokojený a prý pojede příští rok také:)).
Krásné dny, Benešová Ivana
06.08.2013
Dobrý den,
už tři týdny přemýšlím, jak Vám poděkovat....
Připadá mi, že je pro děti největší událostí v roce vždy tábor, celý rok se na něj těší, vzpomínky nestačí ani vychladnout. A my se jim vůbec nedivíme.
Děkujeme za vše: za to, jak jste vše připravili, co vše jste vymysleli, jak jste s dětmi pracovali a jak jim dáváte možnost zažít to, co s vámi všemi zažily.
Prosím, je to poděkování celému vašemu týmu. Fotky jsou nádherné a vzpomínky dětí ještě lepší.
8.září Maruška i Anička Kudynovy určitě dorazí. Byli bychom moc rádi, kdyby se v následujícím roce podařilo i pro takto velké děti tábor zopakovat.
Taky vám všem přejeme hezký zbytek prázdnin a těšíme se na viděnou
Děkujeme Eva a Miloš Kudynovi

Aktualizováno (Středa, 21 Únor 2018 13:01)