Zasílat novinky a akce
novinky v domečku
Provoz recepce o prázdninách 1.7. - 31.8.2018
Pondělí   7:30 - 10:00

Úterý      8:15 – 10:00
16:00 – 18:00

Středa    ZAVŘENO

Čtvrtek   8:15 – 10:00
11:00 – 12:00

Pátek      14:00 – 16:30

MIMO ÚŘEDNÍ HODINY JE MOŽNÉ OBJEDNÁNÍ ( tel. 251 620 266, 605 920 279).

PRO VEDOUCÍ TÁBORŮ JE RECEPCE K DISPOZICI TAKTÉŽ NA TELEFONECH DLE POTŘEBY
 
Návštěvní řád hřiště

Stáhnete Zde

 
Kapesní Katalog dětem pro DDM Praha Stodůlky

klikni zde

 

Úspěchy Taneční skupiny Belly Habibi, Belly Devils a Belly Waves

01

 

Taneční skupiny orientálního tance Belly Habibi, Belly Devils a Belly Waves, působící v DDM Stodůlky, v letošním roce sbírají jedno ocenění za druhým. V lednové soutěži „Orientální princezny tančí“ skupina Belly Devils vytančila zlato a Belly Waves stříbro v juniorské kategorii formací.

Sólistka Nikola Zhangová získala zlato, Jitka Mindlová bronz a Míša Jandová krásné 4. místo.

V únoru se během jarních prázdnin konala soutěž „Hvězda Orientu“ v Náchodě a zúčastněné sólistky domů přivezly dvakrát bronz (Nikola Zhangová a Jitka Mindlová) a 4. Místo pro Míšu Jandovou.

V březnu rozhodně neplatila pranostika „březen, za kamna vlezem“. Tanečnicím přálo nejen počasí, ale i porota, když si z plzeňské soutěže „Orient Dream“ přivezla skupina Belly Waves zlato v obrovské konkurenci 17 formací a skupina Belly Habibi zlaté a bronzové umístění. Skupina Belly Devils skončila na krásném 6. místě.

Apríl přinesl dosud největší mezinárodní úspěch pro DDM Stodůlky a skupiny Belly Habibi a Belly Waves. Taneční skupina v dubnu opět zabodovala na mezinárodním tanečním festivalu Liptov Orient Fest ve slovenském Liptovském Mikuláši. V konkurenci maďarských, polských, slovenských a českých souborů získala neuvěřitelnou řadu ocenění: čtyři zlaté, jednu stříbrnou a jednu bronzovou medaili za skupinové i sólové choreografie. Belly Habibi svým tanečním úspěchem obhájily a ještě vylepšily výsledky z minulého ročníku soutěže.

Nově DDM Stodůlky reprezentovala i juniorská taneční skupina Belly Waves, která se svým námořnickým folklórním tancem z oblasti Rudého moře vybojovala krásné 4. místo. Prodloužený víkend u našich slovenských sousedů se však nenesl jen v soutěžním duchu. Tanečnice navštívily jednu z nejkrásnějších národních památek Slovenské republiky; Oravský hrad, kde se natáčela např. známá pohádka Král Sokolů. Také si zlepšily svou fyzickou kondici při zdolání 921 schodů v Děmanovské jeskyni Svobody, která patří mezi největší na Slovensku.

Taneční skupina Belly Habibi existuje od roku 2004 a její lektorkou a choreografkou je Irena Antonová. Skupina čítá 30 členek, které pilně trénují dvakrát týdně, aby tak uspěly v konkurenci českých i zahraničních souborů na Mistrovství ČR, Mistrovství Světa a dalších českých i mezinárodních soutěžích. Více na našich stránkách bellyhabibi.wbs.cz

Více fotografií naleznete Zde

Aktualizováno (Úterý, 17 Březen 2015 19:25)