Vernisáž a výstava keramické soutěže

26.02.2024

V prosinci minulého roku jsme vás informovali o úžasném úspěchu Vojtěcha Hartmana, který od poroty Celostátní keramické soutěže na téma Třicetileté výročí České republiky obdržel čestné uznání poroty za dílo Korunovační klenoty.

Srdečně vás zveme na výstavu vítězných prací Celostátní keramické soutěže pro děti a mládež - 30 let České republiky, kde bude vystavena i práce Vojtěcha Hartmana. Výstava se koná v krásném prostoru Clam-Gallasova paláce. K vidění budou také práce mladé talentované sochařky Marie Jiřičkové a několik dalších autorů Keramického studia Ulity.

Vernisáž se koná 4. 3. 2024 od 17.00.
Výstava bude otevřena 5.–27. 3. 2024
Út–Pá 13.00–18.00
So a Ne 10.00–18.00

Doprovodný program po celou dobu výstavy: QR kvíz, promítání krátkých filmů, výtvarná dílna, stolní hry.